ثبت نام در LMHI

بدينوسيله به اطلاع کلیه اعضا انجمن هومیوپاتی مي رساند كه با توجه به هماهنگی های به عمل آمده با آقای دکتر شهردار از اين پس اينجانب دكتر مرضيه شناور نمايندگي LMHI در ايران را عهده دارخواهم بود، لذا مراتب زير جهت آگاهي اعضاي محترم انجمن اعلام مي گردد:


1. اعضا انجمن كه امتحان RIHA را با موفقيت گذرانده اند ، شامل پزشكان ، دندانپزشكان ، داروسازان ، دامپزشكان و دیگر گروه های پزشكي مي توانند براي ثبت نام LMHI اقدام نمایند.
2. شهريه ثبت نام ویا حق عضويت سالانه LMHI براي هر سال 12 يورو می باشد.
3. مبلغ وجه فقط به صورت يورو قابل پرداخت است كه اعضاي محترم مي توانند آن را تا تاريخ 10/12/91 به نمايندگان انجمن در استان های مربوطه خود تحويل دهند. اعضائی که دراستان تهران ساکن می باشند با آقای دکتر عسگری واعضایی که ساکن استان هائی هستند که انجمن در آنها فاقد شعبه یا نمایندگی می باشد با اینجانب هماهنگ فرمایند.)
* لازم به توضیح است که مبلغ دریافتی عینا و بدون هیچ کارمزدی به حساب LMHI واریز می گردد.
4. اعضا مي توانند براي سال 2012 نيز ثبت نام ويا شهريه پرداخت نمایند .
5. ثبت نام در سال 2012 به علت تغييرات فراوان در قيمت ارز ممكن نشد بنابراین مبالغي كه قبلاً توسط آقاي دكتر شهردار جمع آوري شده بودند محفوظ و موجود مي باشند لذا اعضائی كه مايل به استرداد وجه خود مي باشند تا تاريخ 10/12/91 به نمايندگان انجمن در استان های مربوطه اطلاع دهند در غیر این صورت این وجه به عنوان حق عضويت آنان برای سال هاي 92 -93 تحويل انجمن خواهد شد.
6. خواهشمند است اعضاي متقاضي در اسرع وقت اقدام فرمايند چون به علت كمبود وقت به هيچ عنوان قادر به تمديد مدت نخواهيم بود.
* برای پرسش های خود در این زمینه می توانید در روزهای شنبه تا چهارشنبه بین ساعات 9 الی 12 و همچنین 16 الی 18 با شماره تلفن : 88203464- 021 تماس حاصل فرمائید.
با تشکر
دكتر مرضيه شناور
آخرین بروزرسانی ( سه شنبه ، 1 اسفند 1391 ، 12:30 )

0
  نوشته‌های مرتبط

You must be logged in to post a comment.