انالله و اناالیه راجعون

جناب دکتر جعفری ِ خبر در گذشت مادر گرامیتان باعث ناراحتی و تاثر شدید شد ِ این مصیبت ناگوار را خدمت شما و خانواده معززتان تسلیت عرض کرده و برای شما و بازماندگان صبر و شکیبایی و برای آن مرحومه علو درجات را خواهانیم.

0

پیام تسلیت ریاست محترم انجمن، در سوگ همکار محترم مرحوم دکتر آرش علیلو

درگذشت همکار ارجمندمان جناب آقای دکتر آرش علیلو را خدمت خانواده ایشان و جامعه ی محترم هومیوپاتی تسلیت و تعزیت عرض می کنم و از خداوند متعال برای ایشان که عمری را در تلاش جهت کم کردن آلام بیماران سپری نمودند ، علو درجات را آرزومندم.
با احترام
دکتر علی مظاهری نژاد
رئیس انجمن هومیوپاتی ایران

0

پیام ریاست محترم انجمن هومیوپاتی ایران بمناسبت درگذشت آقای دکتر میرزازاده از پیشکسوتان هومیوپاتی ایران

25 سال پیش بود که شنیدم پزشکی از آلمان به ایران آمده و کلاس های هومیوپاتی را در دفتر ریاست مجموعه فضاهای فرهنگی شهرداری، در روزهای چهارشنبه برگزار می کند. باشک به آنجا رفتم و با چهره خندان مردی کوتاه قد مواجه شدم، که با سخاوت به آموزش متریامدیکا می پرداخت، عشق به آموزش و ترویج هومیوپاتی در چهره او موج می زد و این مارا که اکثراً فارغ التحصیلان جوان رشته پزشکی عمومی و یا تخصصی و یا دانشجویان پزشک عمومی سال آخر بودیم ، را مشتاق تر به آموختن می کرد. کم کم در آن کلاس ها با همدیگر بیمار دیدیم و از او آموختیم. پس از مدتی بعضی از ما افتخار داشتیم که روزهایی در مطب ایشان، در کنار استاد بیمار ببینیم. امروز، مدت ربع قرن از آن روزها می گذرد درخت هومیوپاتی به همت مردانی چون “دکتر میرزازاده عزیز”و شاگردان نیک او، کم کم در حال تنومند شدن می باشد، ولی افسوس که “دکنر میرزازاده عزیز “را در بین خود نداریم. این روزها که به علت بیماری کرونا نمی توانیم به یاد آن عزیز از دست رفته دور هم جمع شویم. بر خود واجب می دانم که دریغ و افسوس فقدان این شخصیت والامقام را به جامعه هومیوپاتی ایران تسلیت عرض نمایم.
آوخ چو تو هستی همه مستیم هنوز از بهر تو جمله غافل هستیم هنوز
ای مرد هنر بمیر تا زنده شوی ما بی هنران، مرده پرستیم هنوز
26 اردیبهشت ماه 1399
دکتر علی مظاهری نژاد
رئیس انجمن هومیوپاتی ایران

0

ثبت نام در LMHI

همکاران محترم عضو ممتاز و همچنین همکاران محترم گروه پزشکی که دارای مدرک RIHAمی باشند ، می توانند جهت عضویت جدید ویا تمدید عضویت 2019 در سازمان LMHI اقدام نمایید.
شرایط عضویت :
۱٫عضویت درانجمن هومیوپاتی و تسویه حق عضویت تا سال 98
۲٫تحصیلات دکترای پزشکی، دکترای دندانپزشکی، دکترای داروسازی، لیسانس داروسازی و لیسانسه های پروانه دار (ماما، فیزیوتراپیست و…) و قبولی در آزمون ریها
۳٫واریز مبلغ ٢٤٠ هزارتومان جهت افراد متقاضی صرفا تمبر(اعضای قبلی) و ٢٨٠ هزارتومان جهت افراد متقاضی مدرک وتمبر(عضو جدید) به شماره کارت 6037997167497719 بنام دکتر پریسا اصانلو
۴٫ پس ازرسیدن حق عضویت ها واسامی به دفترLMHI ، مدارک صادر و به همراه تمبرهای درخواستی با پست برای انجمن هومیوپاتی ایران ارسال می گردد.متاسفانه زمان صدور مدارک توسط LMHI متغیر بوده و ممکن است به درازا بیانجامد هرچندکه دراین مدت پیگیریهای لازم توسط انجمن انجام می شود. به محض آماده شدن مدارک مراتب در سایت و کانال تلگرام انجمن اطلاع رسانی می شود.
۵٫بعد از آماده شدن مدارک به مدت دوماه فرصت دارید تا مدرک یا تمبر را از انجمن دریافت دارید. پس از اتمام موعد مقرر در صورت عدم دریافت ، انجمن مسئولیتی در قبال تحویل مدرک یا تمبر ندارد.
۶٫ مهلت ثبت نام : از 98/05/20 تا 98/06/10 می باشد.
۷٫برای ثبت نام با دفتر انجمن در ساعات کاری(۱۰ الی ۱۴) تماس بگیرید.

0
Page 1 of 20 12345...»